Виробництво контрольно-вимірювальних приладів

Русский

Українська

Продукція що виробляє ТОВ фірма "Мікма"

Для бункерних, силосних і ємкісних господарств підприємств фахівці ТОВ фірма "Мікма" розробили вібраційний сигналізатор граничного рівня сипких і рідких матеріалів типу "ВС".

Принцип роботи сигналізатора заснований на роботі пьезорезонансного датчика камертонного типу з пьезоперетворювачем на поверхневих акустичних хвилях.

Сигналізатор граничного рівня сипких матеріалів

Вібраційні сигналізатори граничного рівня типу "ВС" призначені для контролю граничного рівня сипких (пилоподібних і гранульованих) матеріалів, що знаходяться в ємкостях під атмосферним або надмірним тиском.

Типовим застосуванням є захист від переповнювання або "сухого" пуску. Деякі матеріали для контролю рівня яких застосовуються вібраційні сигналізатори: цемент, молочний порошок, порошкові фарби, комбікорм, різні зернові, мука, пральний порошок, гіпс, крейда, цукор, добрива, пісок та ін.

Практика застосування вібраційного сигналізатора показала його переваги над ємкісними, ізотопними, механічними датчиками. Він не вимагає додаткових допусків і випробувань під час експлуатації, немає потреби в калібруванні, несприйнятливий до утворення конденсату.

Сигналізатори залишаються працездатними за дуже важких умов експлуатації ( як  то запилення, надмірний тиск, підвищена або знижена температура,  вибухонебезпечне середовище).

Деталі дотичні з контрольованим середовищем виготовляються з нержавіючої  сталі марки 12Х18Н10Т, тому сигналізатори можуть застосовуватись в харчовій,  хімічній і ін. галузях.

Вібраційні сигналізатори ВС легко монтуються в будь-якому положенні,  немають рухомих деталей і тому не піддаються зносу і не вимагають додаткового  догляду.

Сигналізатор граничного рівня рідині

Вібраційні сигналізатори граничного рівня рідині типу "ВС" призначені для контролю граничного рівня рідких матеріалів, що знаходяться в ємкостях під атмосферним або надмірним тиском.

Вібраційні сигналізатори граничного рівня рідині застосовуються для контролю граничного рівня в ємностях складування, резервуарах з мішалкою, трубопроводах з рідинами максимальна в'язкість яких складає 10000 мм2/сек.

Наші індикатори рівня виконують всі функції датчиків поплавців і ємкісних, але виключають їх недоліки:

  • їх робота не залежить від щільності, електричних властивостей, температури контрольованого матеріалу;

  • вони детектують поверхні рідини з міліметровою точністю;

  • мають невеликі габаритні розміри;

  • легко вмонтуються в будь-якому положенні;

  • не мають рухомих деталей і тому не піддаються зносу і не вимагають додаткового нагляду;

  • не вимагають додаткових допусків і випробувань;

  • не реагують на піну, а детектують безпосередньо поверхню рідини, навіть при завихреннях, сильних потоках, повітряних бульбашках.

Деталі дотичні з контрольованим середовищем виготовляються з неіржавіючої сталі марки 12Х18Н10Т, тому сигналізатори можуть застосуються в харчовій, хімічній та ін. галузях.

Вібраційні сигналізатори "ВС" легко монтуються в будь-якому положенні, не мають рухомих деталей і тому не піддаються зносу і не вимагають додаткового догляду.

 
     Про фірму
     Продукція
     - для сипких
     - для рідини
     Ціни
     Контакти